Skip to content

materiały promocyjne do pobrania

materiały które mogą okazać się pomocne

AUTOR

informacja o autorze – wersja krótka

Jacek Łukawski w 2016 rozpoczął swoją średniowieczną przygodę z „Krainą Martwej Ziemi”. Dwa pierwsze tomy: „Krew i stal” oraz „Grom i szkwał” spotkały się z ogromnym entuzjazmem czytelników. W tym roku ukazała się ostatnia część trylogii, „Pieśń i krzyk”, która jest epickim zwieńczeniem serii.

informacja o autorze – wersja średnia 1

Jacek Łukawski. Autor fantastycznej trylogii „Kraina Martwej Ziemi” wydanej nakładem wydawnictwa SQN, której ostatni tom „Pieśń i krzyk” ukazał się na początku tego roku. Publikował również na łamach „Nowej Fantastyki” i w „Fantazmatach”. Zanim zaczął przygodę w nurcie fantasy, napisał cykl opowiadań motocyklowych, wydanych w antologii „Gawędy motocyklowe” i współtworzył kwartalnik dla motocyklistów. Jest laureatem wojewódzkiego konkursu Talenty 2000.

informacja o autorze – wersja średnia 2

Jacek Łukawski urodził się w Kielcach, z zawodu jest grafikiem komputerowym. Jest laureatem wojewódzkiego konkursu Talenty 2000. Napisał cykl opowiadań, które pojawiły się drukiem w antologii „Gawędy motocyklowe”. Współtworzył kwartalnik motocyklowy „Swoimi Drogami”. Wraz z żoną mieszka w pobliżu chęcińskiego zamku. W 2016 rozpoczął swoją średniowieczną przygodę z „Krainą Martwej Ziemi”. „Krew i stał” oraz „Grom i szkwał” podbiły serca wielu czytelników. W tym roku ukazała się ostatnia część trylogii, „Pieśń i krzyk”, która jest epickim zwieńczeniem serii. Autor publikował również na łamach „Nowej Fantastyki”.

informacja o autorze – wersja długa

Jacek Łukawski  – Rocznik 1980. Urodził się w Kielcach, z zawodu jest grafikiem komputerowym. Wraz z żoną mieszka w pobliżu chęcińskiego zamku. Gdy nie miał jeszcze obowiązków, a miał czas, machał mieczem i strzelał z dział czarnoprochowych. Hartował ciało i ducha w organizacji strzeleckiej, brał udział w zawodach sprawnościowych i ćwiczył karate. Próbował też jeździć konno. Zwiedzał Polskę autostopem i na motocyklu. Zaczytywał się w książkach historycznych i fantasy. Jest laureatem wojewódzkiego konkursu Talenty 2000. Napisał cykl opowiadań, które pojawiły się drukiem w antologii „Gawędy motocyklowe”. Współtworzył kwartalnik motocyklowy „Swoimi Drogami”. W 2016 rozpoczął swoją średniowieczną przygodę z „Krainą Martwej Ziemi”. Dwa pierwsze tomy: „Krew i stal” oraz „Grom i szkwał” spotkały się z ogromnym entuzjazmem czytelników. W tym roku ukazała się ostatnia część trylogii, „Pieśń i krzyk”, która jest epickim zwieńczeniem serii. Autor publikował również na łamach „Nowej Fantastyki”.

 

 

Zdjęcia do pobrania

Zestaw 1

<<< pobierz plik zip >>>

 

Zestaw 2

<<< pobierz plik zip >>>

 

KSIĄŻKI

Trylogia

<<< pobierz obrazek 2048 x 1132 >>>

<<< pobierz obrazek 1200 x 900 >>>

 

Pieśń i krzyk

<<< pobierz okładkę PIK 964 x 1500 >>>

<<< PIK opis i specyfikacja pdf >>>

 

Grom i szkwał

<<< pobierz okładkę GIS 836 x 1300 >>>

<<< GIS opis i specyfikacja pdf >>>

 

Krew i stal

<<< pobierz okładkę KIS 1606 x 2548 >>>

<<< KIS opis i specyfikacja pdf >>>

 

Published inJA