Podszept

Data wydania: 2021-06-16
ISBN: 978-83-668-3950-2,  9788366839502
Stron: 432

czwarta_kryminalni_czarne

PODSZEPT

Krąg Painera - część druga

OPIS:

Śmierć młodziutkiej kieleckiej influencerki sprawia, że prokurator Arkadiusz Painer będzie musiał zmierzyć się z technologią i światem, których nie zna i nie rozumie. Na szczęście i tym razem przyjdą mu z pomocą Dorota Kowalska, uważana za najlepszą technik kryminalną w okolicy, a także Dariusz Kryński, który po raz pierwszy stanie na czele zespołu dochodzeniowego. Do „kręgu Painera” dołączy też młody informatyk z wydziału do walki z cyberprzestępczością, a jego pomoc okaże się nieodzowna. Nic jednak nie pójdzie łatwo…

Umierają kolejne osoby, tymczasem w zespole śledczych dochodzi do konfliktu. Morderca ciągle wyprzedza policjantów o krok, a sprawę dodatkowo komplikuje rosnące zainteresowanie mediów.

Wybucha afera, w której Kryński będzie starał się zrobić wszystko, by uniknąć roli kozła ofiarnego, a Painer, świadom konsekwencji, musi wybierać – postąpić wbrew woli zwierzchników czy wbrew prawu.

„Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się czytać głupi wpis na Instagramie i zastanawiać się, dlaczego nikt nie zrobi porządku z influencerami... będziesz się dobrze bawić czytając tę książkę. Może nawet kibicować mordercy? Do czasu.”
PAWEŁ TKACZYK
paweltkaczyk.com
„Zaczyna się z impetem – brutalnie realistycznie, a potem… napięcie rośnie ze strony na stronę. Jeśli spoglądać w mrok, to tylko z Jackiem Łukawskim!”
OLGA KOWALSKA
WielkiBuk.com
Przewiń do góry